Drzwi drewniane i miłość - jak są takie same.

Drzwi dębowe mają szerokie linie ziaren o skomplikowanych kształtach. Drzwi wewnętrzne są zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, dzięki czemu mogą być wykonane z mniej istotnych materiałów niż drzwi zewnętrzne. Nigdy nie używać drzwi wewnętrznych do wejścia na zewnątrz. Bez względu na to, jak dobrze zabezpieczysz drzwi farbą, za kilka lat będą się one wypaczać i rozkładać. Ziarno drewna może być malowane, ale wygląda na bardzo fałszywe "- mówi Dave Mathews, kierownik sprzedaży detalicznej w McComb Window & Door w Szydlowicach.

Drzwi drewniane są dostępne w najwyższej jakości wykończeniu, które podkreśla naturalne piękno naszych drzwi. Dodatkową korzyścią jest to, że kończymy krawędzie wszystkich naszych paneli przed włożeniem ich do naszych drzwi. Eliminuje to możliwość naświetlenia niedokończonego drewna wokół krawędzi panelu, jeśli jest ono narażone na działanie niskiej wilgotności.

Dodano przepis rzemieślniczy na żelazne drzwi. Nie każdy chce, aby mahoni czy stary jodła wzrostu znany z ich stabilności. Rustykalna czereśnia, hickory, olcha rustykalna itp. to smaki z wyboru w wielu obszarach (nurach), które nie nadają się do trwałej konstrukcji jakiegokolwiek rodzaju. Bramy tego typu mogą być stosowane do szerszych otworów.

Rodzaj drzwi Crafted zależy od rodzaju użytego drewna. Duża liczba produktów wykonanych z aluminium jest dostępna na rynku, w tym drzwi, okna, okna, ścianki działowe, ściany osłonowe itp. Ponieważ oferujemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, możemy dostarczyć kompletne rozwiązania dla Szydlowicevations i nowych budynków domowych. Nasze kanadyjskie wykonanie zapewnia trwałe wyniki i starannie zaopatrujemy się w nasze materiały z korzyścią dla naszych klientów.

Firma Eggers dokłada wszelkich starań, aby pomóc Ci w spełnieniu wymagań środowiskowych twoich projektów. Drzwi do spłukiwania drewna wykonane z drewna firmy Eggers zapewniają do 5 kredytów LEED®, w tym MR: 4 Zawartość Recykledu, MR: 6 Szybko Odnawialnych Materiałów, MR: 7 Drewna Certyfikowanego oraz EQ: 4.4 Drewno kompozytowe, Arifiber i Kleje Nie zawiera dodanego Mocznika Formaldehydu. Dodatkowo wszystkie drzwi architektoniczne z drewna Eggers są dostarczane w wersji CARB Phase II bez dodatkowej opłaty.

Wszystkie nasze drzwi wykonane na zamówienie z wysokiej jakości drewna Accoya. Jest to specjalnie impregnowane drewno, które oferuje doskonałe właściwości użytkowe. Jest wytrzymały, wyjątkowo trwały i praktycznie odporny na zginanie. Dla bezpieczeństwa nasze drewniane drzwi wzmocnione są stalową wkładką i wyposażone w zamek bębenkowy z Avocet ABS Diamond Standard ". Na koniec płyty ze sklejki lub okleiny licowe i poprzeczne są klejone pod ciśnieniem po obu stronach drzwi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *